Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 137 Głosów - 2.41 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Butki do nauki chodzenia
18-07-2014, 10:14
Butki do nauki chodzenia
Wkrótce mój maluszek zacznie stawiać pierwsze kroki i w związku z tym chciałabym zakupić odpowiednie buciki do tego, aby sie nóżki nie wykrzywiały. Czy sa tu mamy ktore maja doswiadczenie z takimi butkami jakie sa odpowiednia do nauki chodzenia.

dziekuje za odpowiedzi
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2016, 08:48
RE: Butki do nauki chodzenia
Takie budki to zwykły bajer wystarczy chodzik
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-02-2018, 22:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2018 22:51 przez Słoneczko89.)
A kupił ktoś może buciki walkkings, bo słyszałam że są naprawdę świetne. Idealnie sprawdzają się do nauki chodzenia, ponieważ cechuje je lekkość, elastyczność, wysoka jakość. Dlatego zastanawiam się czy nie kupić je mojemu synkowi.
07-02-2018, 12:08
Moje dziecko uczy się chodzić bez butów, uważam, że buty nie pozwalają dobrze poczuć podłoża dla dziecka. Jak na razie moje maleństwo chodzi świetnie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-03-2018, 19:12
Wiesz co, ja idealne buciki dla mojego maluszka znalazłam na http://ogloszenia.nowysaczweb.pl/kategor...roda/buty/ Smile Myślę że to super opcja, bo wiadomo że dzieci to butów nawet nie zdążą zniszczyć, bo zaraz trzeba kupować nowe Happy A tak z "Drugiej ręki" to zawsze jest o wiele taniej i nie trzeba wydawać na buciki fortuny. Ja większość ubrań i butów właśnie tak kupuję Smile
30-08-2018, 14:02
Ja jak szukam butków dla moich maluchów to zaczynam od tego sklepu internetowego https://www.czasnabuty.pl/ Tu zawsze znajduję odpowiednie buty. Dobre gatunkowo, w ładnych kolorach często z motywami ulubionych bajek. Bardzo duży wybór różnych wzorów od sandalków po trampki.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.