Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 117 Głosów - 2.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BABY Academy Grodzisk Mazowiecki
03-10-2013, 12:49
BABY Academy Grodzisk Mazowiecki
BABY Academy w Grodzisku Mazowieckim
ul. Dworska 2
05-827 Grodzisk Mazowiecki
tel.: 500 070 993

Czy są jeszcze wolne miejsca, można robić zapisy? Ile aktualnie wynosi czesne za miesiąc?

Jakie opinie macie o tym miejscu?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2014, 17:31
RE: BABY Academy Grodzisk Mazowiecki
Nasza pociecha jest w Baby Academy od roku, jesteśmy baaaaardzo zadowoleni z opieki i edukacji. Jest rodzinnie, bezpiecznie i miło. Wszystkim rodzicom z czystym sumieniem polecamy
14-04-2014, 15:32
w adaptacji nie mogą uczestniczyć rodzice, w związku z czym wygląda to tak- zupełnie obca Pani bierze malucha na ręce i zabiera go do sali, do której też nie można wchodzić, ani jej obejrzeć..słyszałam jak dziecko płacze, podejrzałam przez szybkę w drzwiach jak opiekunka na siłę próbuje go uspokoić- a przecież to też jej się boi! i już się wyleczyłam z baby academy.
09-04-2016, 10:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2016 11:04 przez paulina.)
Wiele dobrego słyszeliśmy ale w rzeczywistości mielismy mieszne uczucia, w końcu zabralismy dziecko. Codziennie płakało , mówiło dziwne rzeczy ( nie we wszystko nalezy dać wiarę ale jednak....).
Teraz uczęszcza do innego miejsca i jest zupełnie inaczej, poranki są super,bez płaczu i krzyku, że nie chce do żłobka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-06-2017, 01:03
Widziałam ostatnio że otwierają w Grodzisku drugi żłobek,może tam będzie lepsza kadra...Ale sądząc po podejściu właściciela to może być różnie. Oddalismy synka do nich jakiś czas temu i po 2 tygodniach zabraliśmy,było to co wcześniej ktoś napisał,płacz przy oddawaniu za każdym razem i z czasem zamiast lepiej to było gorzej.Zero kontaktu z opiekunkami, nawet nie można było się dowiedzieć jak dziecko spędziło te kilka godzin,jak się czuło...Choć przy zapisach wydawalo się super,to jednak potem przykre wrażenia pozostały.
29-08-2017, 12:46
Moja córka chodzi do tego żłobka od niedawna. Na poczatku bylo troszkę stresu bo zawsze byla ze mną ale teraz bardzo sie ciesze ze podjęliśmy taką dobrą decyzję i wlasnie przyprowadzamy ją do Baby Academy. Ciocie są miłe, uśmiechnięte. Kiedy moja córcia poplakiwala (pierwsze dni) to widzialam jak inne dzieci wyciągały ręce do cioci i z uśmiechem szły do sali. To dalo mi do myślenia ze na 100% tam nic złego się nie dzieje. Jedne dzieci lepiej przechodzą adaptacje a inne gorzej. Każde dziecko jest inne. Ja jestem baaaardzo zadowolona i polecam ten żłobek kazdemu.
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.