Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 100 Głosów - 2.62 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artystyczne malowanie ścian / obrazy na zamówienie
30-08-2013, 11:40
Artystyczne malowanie ścian / obrazy na zamówienie
Jestem inżynierem architektem na ostatnim roku studiów magisterskich na Warszawskiej Politechnice. Maluję i rysuję od zawsze. Od małych po wielkie formaty. Jest to moja pasja, którą rozwijam od lat. Podejmę się każdego tematu niezależnie czy będzie to scena z bajki, komiksu, czy nawet najbardziej wyszukana maszyna, pejzaż, i oczywiście architektura.

Dobrze zakomponowane i barwnie wykonane malowidło ścienne ożywia pokój, sprawia że wnętrze jest niepowtarzalne, a co więcej może optycznie powiększyć przestrzeń.

Plan działania:
1. Projekt
Pierwszym etapem pracy jest ustalenie tematu, stylu i formatu grafiki. Odbywa się to najczęściej na spotkaniu u Klienta. Następnie bezpłatnie przygotowuję projekt. Grafikę wkomponowuję w zdjęcie, aby dokładniej przybliżyć zamierzony efekt. (Trwa to max do 7 dni) Wstępny projekt w kolejnych fazach, jeśli zachodzi potrzeba udoskonalam i uwzględniam uwagi Klienta.

2. Koszt
Na pierwszym spotkaniu możliwa jest wstępna wycena realizacji. Koszt zależy od wielu czynników, takich jak: pracochłonność projektu, stopień uszczegółowienia czy formatu ściany. Przedział to 150-400zł/m² (jeśli obraz jest mniejszy i/lub bardziej szczegółowy koszt może wzrosnąć)

3. Malowanie czas zacząć!
Pierwszą fazą jest dokładny szkic na ścianie, który wykonuję odręcznie bezpośrednio na ścianie po zatwierdzeniu przez Klienta projektu. Maluję farbami najwyższej jakości, akrylowymi (rozpuszczalne w wodzie, bezwonne, ekologiczne). Malowanie trwa od kilku do kilkunastu dni w zależności od projektu.

Jeżeli wymaga tego sytuacja (klientowi zależy na czasie) mogę malować w godzinach nocnych. Koszt pracy od godz. 22.00- 7.00 wzrasta o ok. 15% wartości projektu.

Działam na terenie Warszawy i w okolicach (do 50km).

Na wszystkie swoje pracę daję roczną gwarancję.

kreatywnemalowanie@o2.pl
665 025 333
Roman

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2016, 07:38
RE: Artystyczne malowanie ścian / obrazy na zamówienie
Świetnie to wygląda ! Smile
24-12-2017, 21:34
RE: Artystyczne malowanie ścian / obrazy na zamówienie
Ładne te prace, ale dla mnie ciut przekombinowane Smile Wolę tradycyjne, wyrafinowane wnętrza w stylu rustykalnym czy vintage. U siebie w mieszkaniu zastosowałam farby kredowe z https://www.milabud.pl/pl/c/farba-kredowa/285 Smile Dzięki nim ściany wyglądają bardziej naturalnie. Widać na nich delikatne mieszanie się kolorów, co daje naprawdę cudowny efekt! Wszyscy się mnie teraz pytają skąd miałam takie farby hah Happy
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.