Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 142 Głosów - 2.58 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkohol w ciąży
02-04-2013, 13:01
Alkohol w ciąży
Jak alkohol wpływa na dziecko? Co myślicie o kobietach, które spożywają procenty w ciąży?
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2013, 21:32
RE: Alkohol w ciąży
Poza lampką czerwonego winka i to sporadycznie nic bym nie piła. Alkohole ogólnie zakwaszają organizm i sprawiają że układ immunologiczny gorzej działa, dlatego lepiej zrezygnować.
20-02-2014, 22:08
Nigdy bym nie piła. Jest to szkodliwe dla rozwoju płodu. Myślę że przez ten czas można się powstrzymać. Poza tym czytałam kiedyś że picie w czasie ciąży może potem wpływać na skłonności dziecka do alkoholu, i to mnie ostatecznie odstrasza i przekonuje, by NIE.
26-01-2015, 14:34
(02-04-2013 13:01)mamusia1 napisał(a):  Jak alkohol wpływa na dziecko? Co myślicie o kobietach, które spożywają procenty w ciąży?

Myślę, że takim kobietom jest potrzebna pomoc specjalisty . Zagrażają one nie tylko swojemu zdrowiu, ale przede wszystkim zdrowiu dziecka. Słyszałyście o FAS - to może się przytrafić każdemu dziecku pijącej matki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-10-2015, 13:31
Nie należy pić w 1 trymestrze bo wtedy rozwijają sie te najgorsze choroby alkoholowe. Pod koniec ciąży jedno piwo czy lampka wina nie zaszkodzą wg mnie
25-11-2015, 12:32
Ja bym w ogóle się wstrzymał od picia, jeśli istnieje JAKIEKOLWIEK ryzyko, że może to się odbić na dzieciątku. I solidarnie z żoną zamierzam nie pić alkoholu w ogóle w trakcie ciąży, bo to nasze wspólne przeżycie i chcę ją wspierać. Smile
30-11-2015, 11:01
Wow, mwoleyko pierwszy raz spotykam się z takim solidarnym podejściem mężczyzny Smile
A co z kobietami, które jeszcze nie wiedzą, że są w ciąży i piją alkohol w pierwszym miesiącu?
09-12-2015, 10:28
cóż za pytanie. Happy wiadomo, że się nie pije. Smile
05-04-2016, 17:45
Nie wyobrażam sobie, aby pić alkohol w czasie ciąży.
31-05-2016, 11:39
Ja też nie wyobrażam sobie pić umyślnie w ciąży- nie mówię tutaj o Paniach, które nie wiedzą że są w ciązy i dlatego piją. Jakbym zobaczyła, że kobieta w ciąży pije- zadzwoniłabym po policje.
19-06-2016, 22:31
ja jestem oczywiście za całkowitym brakiem alkoholu
21-06-2016, 00:43
nie wiem jak swiadomie matka moglaby pozwolic sobie chocby na piwo
16-05-2018, 11:56
Co myślę? Że są skrajnie nieodpowiedzialne. Alkohol wpływa na płód destrukcyjnie. Może rozwinąć się między innymi zespół FAS. I nie ma czegoś takiego jak jakakolwiek NORMA alkoholu dla kobiety w ciąży. Po prostu nie ma.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.