Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 20 Głosów - 2.45 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABC ubrania, ciucholand ul. Gen Andersa 14, Śródmieście
15-02-2017, 17:10
ABC ubrania, ciucholand ul. Gen Andersa 14, Śródmieście
Czy znacie ten ciucholand przy ulicy Gen Andersa 14 w centrum Warszawy?
Znalazłyście tam coś ciekawego dla siebie, jakaś odzież ciążowa albo jakieś ubranka dla dzieci?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2017, 20:12
RE: ABC ubrania, ciucholand ul. Gen Andersa 14, Śródmieście
Hej, ostatnio sama miałam podobny problem i powiem Ci, że chodzenie po ciucholandach, to jednak udręka. Wszystko przebrane i trzeba na prawdę dużo czasu, żeby znaleźć coś ciekawego. Wpadłam na pomysł, że może lepiej zrobi, to z domu i darować sobie te męczące wędrówki. Długo szukałam jakieś hurtowni internetowej. Przeczytałam wiele opinii i podobno ciekawa jest Second Trade. Rozważam skorzystanie z ich oferty, może znajdę coś ciekawego. Jeśli nie chce Ci się bawić w grzebanie w stosie ubrań, to polecam Ci mój pomysł.
14-09-2018, 09:24
RE: ABC ubrania, ciucholand ul. Gen Andersa 14, Śródmieście
Jeśli chodzi o ubranka dla dzieci jak i każde inne to ja jestem zdania, że nie ma co szukać na ciucholandach... Zdecydowanie lepiej jest kupić coś nowego w dobrej cenie, bo na pewno posłuży nam to dłużej, dodatkowo mamy gwarancję na produkt jeśli coś będzie z nim nie tak. Ze swojej strony mogę Wam polecić zajrzeć na stronę https://malani.pl/ . Znajdziecie tam bardzo ładną odzież dziecięcą w dobrych cenach. Co do jakości również nie zawiedli mnie jeszcze przez prawie rok, dlatego jeśli zamawiać to moim zdaniem tylko w takich sklepach
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.